Bezpłatny zestaw 5 GOTOWYCH ARKUSZY, które usprawnią działania Twojej LINII PRODUKCYJNEJ

Green Spreadsheet Data Analysis Instagram Post

W zestawie otrzymasz 5 plików .xlsx:

  1. Analiza krytyczności aktywów – pomoże ustalić krytyczność twoich maszyn według dwóch kryteriów i ustalić sposób utrzymania ruchu. 
  2. System 5S – czyli optymalizacja efektywności stanowiska pracy po japońsku, bez stosu zbędnych procedur.
  3. OEE – kalkulator ogólnej efektywności wyposażenia – sprawdź jak efektywnie wykorzystujesz swój park maszynowy!
  4. Gemba Walk – bieżące wizyty w miejscu procesów to skuteczny sposób na minimalizację marnotrawstwa podczas produkcji, dzięki małym, ale konsekwentnym zmianom. Wykorzystaj arkusz obserwacji procesów i usprawniaj produkcję!
  5. Analiza Pareto – wizualizacja prawdopodobieństwa występowania różnych problemów na linii. Za 80% awarii najczęściej odpowiada 20% powtarzających się usterek. Sprawdź w naszym arkuszu na czym najlepiej się skupić aby szybko poprawić efektywność produkcji. 
Logo Venity

Coś o nas:

Venity to firma wspomagająca przedsiębiorstwa we wdrażaniu najnowszych technologii wspomagających wydajną produkcję. Pomagamy firmom wejść na poziom Przemysłu 4.0

Współpraca z naszymi Klientami odbywa się na zasadach partnerskich. Jej wynikiem jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań służących lepszemu wykorzystaniu potencjału naszego Partnera. Różnorodność doświadczeń naszego zespołu, metod, rozwiązań IT oraz zasobów, pozwala na stworzenie kompleksowego rozwiązania wspomagającego produkcję w dowolnej skali.